Jak wysyłamy nasze wędliny i mięso?

 Nasze ekologiczne produkty zamykamy hermetycznie, po czym pakujemy je na chłodni do odpowiedniej wielkości styroboxa, który pięknie trzyma nam temperaturę. W przypadku upalnych dni (powyżej 30 C), decydujemy wspólnie z klientem, czy przekładamy wysyłkę, czy klient wyraża zgodę, żebyśmy do styroboxa dodali zawekowany lód.

Jeśli zamówienie zostało złożone, staramy się je zawsze wysłać jak najszybciej, dostawa zawsze na drugi dzień u klienta w godzinach 8-18.  Jeśli natomiast dostawę planujecie na konkretny dzień (ponieważ np. wyjeżdżacie, albo nie będzie nikogo w domu w godzinach 8-18), prosimy aby taką informację zamieścić w zamówieniu w polu "Uwagi". Możemy zaczekać i nie wysyłać zamówienia do ustalonego momentu. Paczki wysyłamy firmą Fedex, na podstawie numeru listu przewozowego jest możliwość śledzenia przesyłki na stronie przewoźnika.

Wysyłamy nasze produkty po całej Polsce, koszt wysyłki w przypadku płatności przelewem jak i pobraniem to 35zł. 

Jeżeli masz wątpliwości, zadzwoń do nas.

DPD Food 

 

 Warszawa i okolice (kody pocztowe od 00-000 do 05-999) nadajemy paczki w kontrolowanych warunkach chłodniczych dzięki firmie DPD. Na razie tylko we wtorki jednak docelowo chcemy zwiększyć liczbę dni z wysyłką w ten sposób. Bez styroboxa. 

Koszt takiej dostawy to tylko 25 zł i oczywiście zamówienia powyżej 550 zł wysyłka gratis.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium