Jak wysyłamy nasze wędliny i mięso?

 Nasze ekologiczne produkty zamykamy hermetycznie, po czym pakujemy je na chłodni do worków termicznych wraz z wkładami lodowymi, które trzymają nam temperaturę.

Jeśli zamówienie zostało złożone, staramy się je zawsze wysłać jak najszybciej, po wysyłce dostawa w 99% jest na drugi dzień u klienta w godzinach 8-18.  Jeśli natomiast dostawę planujecie na konkretny dzień (ponieważ np. wyjeżdżacie, albo nie będzie nikogo w domu w godzinach 8-18), prosimy aby taką informację zamieścić w zamówieniu w polu "Uwagi". Możemy zaczekać i nie wysyłać zamówienia do ustalonego momentu. Paczki wysyłamy firmą Fedex, na podstawie numeru listu przewozowego jest możliwość śledzenia przesyłki na stronie przewoźnika.

Wysyłamy nasze produkty po całej Polsce, koszt wysyłki w przypadku płatności przelewem jak i pobraniem to 18 zł. 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze więc jeśli zdarzy się, że paczka nie dotarła na czas bądź dotarła uszkodzona prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny i uzgodnimy dalsze kroki.

Jeżeli masz wątpliwości, zadzwoń lub napisz do nas.

 

 

DPD Food (kody pocztowe dostępne w tej usłudze można sprawdzić w zakładce"Zakres kodów pocztowych dostawy DPD Food"

 

Warszawa

Poznań

Kraków

Łódź

Trójmiasto

nadajemy paczki w kontrolowanych warunkach chłodniczych dzięki firmie DPD. Wysyłki we wtorki, środy i czwartki (liczba paczek w kontenerze chłodniczym jest ograniczona więc liczy się kolejność składanych zamówień)

Koszt takiej dostawy to tylko 18 zł i oczywiście zamówienia powyżej 249 zł wysyłka gratis.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl