O nas

O nas


Poznaj filozofię marki Wasąg!

Nasza filozofia opiera się na tym, by żyć smacznie i zdrowo.

Z tego również wynika powstanie naszego sklepu internetowego. Chcemy, aby każdy z Was miał dostęp do zdrowych oraz naturalnych wędlin i mięs ekologicznych, które produkujemy. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę o nowości oraz kolejne smaczne wyroby, które możesz zamówić dla swojej rodziny. 

Naturalnie, z Roztocza!

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów ekologicznych wędlin i mięs w Polsce.

Nasz zakład mieści się w Hedwiżynie, w województwie lubelskim. Mieszkamy i pracujemy na Roztoczu - tuż przy Roztoczańskim Parku Narodowym.

Jesteśmy firmą rodzinną, którą prowadzimy już od 30 lat. Została ona założona przez naszego tatę – śp. Andrzeja Wasąga. To jemu zawdzięczamy pracę i pasję w jednym. Wspólnie z najbliższymi, w otoczeniu pól i lasów oraz posiadając własne ujęcie wody, produkujemy wędliny ekologiczne według tradycyjnych receptur z ekologicznych mięs. Bez polepszaczy i chemii spożywczej. Dzięki temu nasze wyroby posiadają unijny certyfikat tzw. euroliść, który jest gwarancją ich ekologiczności.

Więcej informacji o naszej firmie możesz przeczytać na stronie www.wasag.pl.

Życzymy udanych zakupów!

 

Sklep www.wedliny-ekologiczne.pl   prowadzony jest przez firmę:

Zakład Mięsny Wasąg sp.j.

Hedwiżyn 118

23-400 Biłgoraj

NIP: 918 216 14 74

W myśl ustawy o Ochronie Danych Osobowych informujemy, iż Administratorem Państwa  danych osobowych jest Zakład Mięsny Wasąg sp.j. z siedzibą w Hedwiżynie 118 (PNA: 23-400 Biłgoraj), NIP: 9182161474. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do założenia konta klienta oraz złożenia zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dane przechowywane były w sposób bezpieczny, a przekazywane tylko w celu umożliwiającym realizację zamówień. Natomiast informacje przesyłane do Państwa newsletterem w szczególności dotyczą atrakcyjnych dla klienta promocji, ewentualnych zmian organizacyjnych na sklepie internetowym, bądź informacji o nowych produktach, a więc są to informacje korzystne dla klientów, nie są jednocześnie uciążliwe ze względu na częstotliwość wysyłki. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności (zakładka w dole strony).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl