Jak oznaczane jest mięso z hodowli ekologicznych? 0
Jak oznaczane jest mięso z hodowli ekologicznych?

Zwiększenie świadomości na temat konieczności ochrony środowiska i obecna moda na ekologię przyczyniają się do pojawiania się na rynku coraz to nowszych produktów z przedrostkiem EKO. Producenci reklamują swoje wyroby jako żywność ekologiczną, jednak nie zawsze mówią prawdę. Jak oznaczane są mięsa ekologiczne i skąd mamy mieć pewność, że dany produkt można faktycznie nazwać mianem ekologicznego?

czytaj całość »
Mięso ekologiczne i przemysłowe – warunki hodowlane zwierząt 0
Mięso ekologiczne i przemysłowe – warunki hodowlane zwierząt

Dane statystyczne pokazują, że coraz więcej osób wprowadza do swojego życia rozwiązania proekologiczne. Wynika to nie tylko z obecnie panującej mody, ale przede wszystkim z rosnącej świadomości na temat wpływu naszego zachowania na środowisko naturalne. Popularnością cieszy się żywność ekologiczna, jednak można spotkać się z głosami, które mówią, że mięso nie może być ekologiczne. Czym więc różni się mięso ekologiczne od mięsa przemysłowego? W tym artykule rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

czytaj całość »
Jakie mięso na burgery wybrać, aby mieć pewność jego jakości i smaku? 0
Jakie mięso na burgery wybrać, aby mieć pewność jego jakości i smaku?

Burgery to oczywiście danie, które przybyło do nas wraz z zachodnią kulturą, po czym zakorzeniło się na stałe w świadomości Polaków, a szczególnie w menu różnych restauracji w naszym kraju. Klasyczny hamburger to coś, co bez większych problemów przyrządzimy w domowych warunkach. Kluczowym elementem jest tutaj mięso, dlatego warto wiedzieć jakie wybrać, aby całość była zarówno smaczna, jak i zdrowa.

czytaj całość »
Żywność ekologiczna – dlaczego warto wprowadzić ją do codziennej diety? 0
Żywność ekologiczna – dlaczego warto wprowadzić ją do codziennej diety?

Popularne – "jesteś tym co jesz", to bardzo trafne stwierdzenie. Wszystko co spożywamy, ma bowiem ogromny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, ale też na kondycję poszczególnych elementów, takich jak np. paznokcie, skóra, czy też włosy. Oznacza to, że nie warto wybierać produktów wysoko przetworzonych, pozbawionych wartości odżywczych, a naszpikowanych polepszaczami, barwnikami i substancjami wzmacniającymi smak.

czytaj całość »
Zakład Mięsny WASĄG 0
Tytuł

Wędliny ekologiczne wyprodukowane przez nas są gwarantem jakości. Proces produkcji jest specjalnie prowadzony na potrzeby produkcji ekologicznej. Nasze receptury opierają się tylko o składniki ekologiczne opatrzone certyfikatem. Tak więc mięso jak i użyte przyprawy są ekologiczne. Prowadzimy produkcję wyrobów wędzonych naturalnie, pieczonych i gotowanych. Nasza gama produktów jest szeroka i tak zróżnicowana aby każdy odbiorca mógł znaleźć produkt odpowiedni dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium